Penzion BARON Restaurace

Hledáte místo kde se dobře najíte? Rádi vás přivítáme v restauraci penzionu Baron. Vaříme převážně Českou klasiku, tradiční krkonošská jídla. Dále nabízíme speciality šéfkuchaře přimo z grilu. Rádi vám uvaříme i dle vašeho konkrétního přání.

Kapacita restaurace 30 míst je vhodná pro menší svatby, pořádání setkání a jiných akcí. V letnich měsících máme otevřenou předzahrádku s kapacitou 20 míst.

Bar restaurace penzionu Baron je vybaven širokou nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů, včetně sezonních nabídek jako koktejly, teplé nápoje a domácí limonády.

Šéfkuchař Adam BachKuchař a provozní penzionu Baron

Vážení hosté, celý život se pohybuji v oblasti gastronomie a všechny své zkušenosti jsem s sebou přinesl do krkonošškého penzionu, kde nám bude ctí Vás pohostit.

Quis aute iure reprehenderit in voluptate velit esse. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus. Unam incolunt Belgae, aliam Aquitani, tertiam.

Inmensae subtilitatis, obscuris et malesuada fames. Me non paenitet nullum festiviorem excogitasse ad hoc. Tu quoque, Brute, fili mi, nihil timor. Michelle Peterson

Otvírací doba

Restaurace: 10:00 – 22:00
Snídaně pro hosty: od 8:00 nebo dle dohody

Rezervace v restauraci

Pořádáte společenskou akci, nebo jen chcete mít jistotu místa?
Rádi Vám nabídneme prostory naší restaurace.

+420 605 016 837
info@penzionbaron.cz