Penzion

Rodinný penzion uprostřed Krkonoš je výbornou základnou pro Vaše výlety po okolí. Naše příznivé ceny ubytování a restaurace zpříjemní Váš pobyt a tak jako mnoho jiných Vás u nás přivítáme znovu.

Penzion Baron byl otevřen v roce 1997 a je plně zaveden. Přestože je penzion vhodný především pro rodinnou rekreaci, díky kapacitě 27 lůžek je též možné jej využít pro podnikové školení, večírky, svatby, rodinné oslavy a jiné společenské akce. Nabízí se zde také možnost si celý penzion zarezervovat. Návštěvníkům je k dispozici celkem 8 pokojů, kde každý jednotlivě disponuje samostatným sociálním zařízením (WC, umyvadlo, vana).

UBYTOVÁNÍ – SVATBY – FIREMNÍ AKCE

Nemalou předností penzionu je kuchyň, která nabízí výběr z minutkových jídel a krkonošských specialit, které Vás jistě překvapí nejen svou chutí, ale i přijatelnými cenami. Součástí penzionu je také bohatě zásobený bar, který nabízí kromě množství alkoholických i nealkoholických nápojů též točené pivo a limo, kvalitní kávu a čaj a je umístěn samostatně odděleně od restaurace. Penzion je umístěn v lokalitě, která je vhodná pro celoroční rekreační využití. Pro návštěvníky je k dispozici také prostorné bezplatné parkoviště nacházející se přímo u penzionu Baron.

Využijte všechny tyto možnosti u nás ZDARMA

NAŠE SLUŽBY

Parkoviště pro hosty

WiFi připojení

Úschovna kol a lyží

Doprava na vlak či bus